Simbioza giba

SIMBIOZA GIBA

V tednu od 13. do 19. oktobra bo potekala vseslovenska akcija SIMBIOZA GIBA. Gre za projekt Simbioze, ki bo v športnem duhu povezal dve generaciji. Naša velika želja je, da del te akcije postanejo tudi stari starši in tako svojim vnukom/ vnukinjam – učencem naše šole, omogočijo pozitivno izkušnjo skozi različne gibalne aktivnosti – tako, da skupaj pomigajo. Simbioza že od leta 2011 povezuje celotno Slovenijo skozi socialno inovacijo, ki je združila modrost in mladost in tako pokazala, da je medgeneracijsko sodelovanje prava smer prihodnosti. Verjamemo, da je šola pomemben družbeni prostor, kjer lahko ustvarimo priložnost za sodelovanje in medgeneracijsko povezanost.