browser icon
Uporabljate varnostno pomankljivo različico spletnega brskalnika. Prosimo posodobite vaš spletni brskalnik!
Uporaba zastarelega brskalnika ni priporočljiva iz varnostnih razlogov. Za varnejšo, hitrejšo in boljšo uporabniško izkušnjo vas prosimo, da še danes posodobite vaš spletni brskalnik ali namestite novejšega.

Zaposleni na šoli

STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

RAZREDNIKI

RAZRED

RAZREDNIK RAZRED RAZREDNIK
1. a Lea Kobal, Vesna Žvanut 1. b Tanja Tomažič, Lučana Leban
2. a Nadja Kompara  2. b Savica Trošt
3. a Marija Mikuž Papež  3. b Marjana Orbanić
4. a Nadja Rodman K oradin 4. b Damjana Černigoj
5. a Zora Makovec
OPB Vesna Žvanut,Elena Nabergoj Kodre, Lučana Leban, Kristina Lavrenčič, Mojca Habič, Kristina Kovač, Barbara Kodelja Pavlin, Maruška Rojc

 

PREDMENA STOPNJA

ODDE-LEK

RAZREDNIK

SORAZREDNIK

6. a

Marija Mavri Koradin Petra Batagelj

6. b

 Sonja Simonič Puc Nives Vidic

7. a

Ida Makovec

Veronika Gomizelj

7.b

Barbara Kodelja Pavlin

Ivan Ivanov

 8.a Janja Nusdorfer Nedeljkovič Katarina Koren

8.b

Mojca Habič Elizabeta Škapin

9. a

Niko Likar

Silvija Makovec

 9. b

Ana Kobal Dora Černigoj Makovec

 Irena Brecelj Furlan FIZ
  Dora Černigoj Makovec TJA  
  Urška Kumar SLJ  
   Livija Lango  SLJ  
 

Maruška Rojc

TJI

 
 

Alenka Čehovin

psihologinja

 
 

Silvija Makovec

svetovalna delavka

 
 

Petruška Velikonja

specialna pedagoginja

 
  Boža Pangerc

TIT, RVT

 

Mitja Lavrenčič

VV

Mateja Božič

individ. pomoč

Gabrijela Kverh Žgur

Individ. pomoč

PODRUŽNICA

GOČE

1.r-2.r-3.r

NatašaTomažič

4.r-5.r

Gostimir Marc, Polonca Rosa

OPB

Gostimir Marc, Polonca Rosa

PODRUŽNICA

PODNANOS

1.r

Katarina Vitežnik, Polona Fajdiga

2.r

VidaTrošt Vidic

3.r

Marjana Ukmar

4.r

Marija Nabergoj

5.r

Mirjam Goričan Štimec

OPB

Andreja Likar Ivanov, Mojca Benčina, Sonja Simonič Puc

PODRUŽNICA

VRHPOLJE

1.r, 2. r

Marica Kobal, Maja Funa

3.r

Mojca Šček

4.r – 5.r

Sara Furlan

OPB

Robert Krašna, Silvija Makovec

 

Na naši šoli delajo tudi:

– poslovna sekretarka: MATEJA Koritnik

– knjigovodja: IRENA Božič

– računovodkinja: NEVA Čibej

– hišnika: FRANC Ferjančič, IGOR Žorž

– kuhinja Vipava: ELENA Kuzmin, SENADA Kurtić, BOJANA Čoha, ANDREJKA Kete Kos, BOGDAN Jež, MARKO Puc, ANA Marc

– kuhinja Goče: LUCIJA Vovk

– kuhinja Podnanos: MARTINA Seražin

– kuhinja Vrhpolje: CILKA Ipavec

TATJANA Bizjak, MIRJAM Curk, MARJETKA Ferjančič,  MARIJA Trošt, ANUŠKA Premrl, TADEJA Durn

LAVRA Furlan, JOŽICA Premrn

VESNA Premrl