1. šolski dan

Posted by on 31. avgust, 2017

1. 9. 2017 vstopamo v novo šolsko leto 2017/18. Vsi učenci (na matični šoli in na podružnicah) od 2. do 9. razreda bodo z poukom pričeli ob 8.00 uri.

Sprejem prvošolčkov bo:

• v Vipavi ob 9.00 uri,
  • v Vrhpolju ob 9.00 uri,
  • v Podnanosu ob 10.00 uri in
  • na Gočah ob 10.00 uri.

Za učence od 2. do 9. razreda bo urnik prilagojen: prvi dve uri se boste spoznali z razrednikom in sorazrednikom (RU), nato bosta dve uri po urniku za petek.

Do urnika lahko dostopate preko spletne strani e-Asistenta.

Za vse učence bo šolska malica, na kosilo pa se učenci prijavijo pri razredniku.

Za vse učence od 2. do 5. razreda bo do 15.45 ure organizirano podaljšano bivanje.

Za učence vozače bo organiziran samo prvi odvoz ob 12.00.

Še bolj podrobne informacije glede razrednikov najdete tukaj.