Šola v naravi – prvi dan

Posted by on 12. junij, 2017
Naše prvi dan v letni šoli v naravi nam zelo hitro mineva v ritmu aktivnega prilagajanja na novo okolje, vrstnike, učitelje in vodo. Pogumno smo zaplavali v bazenu in ugotovili, da je voda slanaaaa in še kar prijetno topla. Odkrili smo tudi, da je morje zelooo toplo le v plitvini, nekaj globje pa hladnejše, a še vedno prijetno za plavanje in igro, mivka  v morja je “črna” in “zdravilna”, morska trava pa nekoliko žgečka po podplatih. A vse to nas plavalce prav nič ne moti, zato pridno plavamo in se učimo. V sobah je vse novo in lepo urejeno. Tudi pouk smo imeli in veselo ustvarjali. Po večerji smo poklicali starše, igrali športne igre in utrujeni legi k počitku.

Vam pa pošiljamo nekaj fotografij in morski pozdrav.

Mojca Habič